Banesë te Gëzimi 5 Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"Aktive Real Estate" ofron për #shitje banesën me sipërfaqe prej 130.3m2 e cila gjindet në kompleksin Gezimi 5 në Gjilan.📍
🏢Një apartament i ndërtuar me standarde të larta garanton komoditet dhe siguri për çdo banor.
➡️ Banesa ka këtë renditje:
🛋️Qëndrim ditor, kuzhinë dhe tryezari;
🛌 Tri dhoma gjumi;
🛁 2 Banjo;
🗄️ Depo
🏚 Ballkon;
✔️ Një investim që ia vlen! 😁
➡️ Për informata shtesë, ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
📍 Adresa: Rruga e Gjinollve
(Banesat e Fitores, përball BonAmi Bar)
📞 Tel: +383 49 144 023
📧 Email: [email protected]
📧Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO228
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Sip. e brendshme: 130.3 m2