Super Banesë në Shitje Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për #shitje banesën me sipërfaqe prej 137.94m2 e cila gjindet në rrugën Lidhja e Prizrenit përball Stacionit të Zjarefiksave në Gjilan.?
➡️ Banesa ndodhet në një lokacion shum të kërkuara për banim, ka renditje dhe plan unik e cila ju ofron komoditetin dhe rehatinë që gjithnjë keni ëndërruar. Një tjetër avantazh i kësaj prone është aksesibiliteti në shum drejtime; ndodhet afër qendërës së qytetit, afër shkollës, qerdhës, stacionit të autobusëve institucioneve publike etj.
✅ E ndërtuar me standarde të cilësisë së lartë për të garantuar komoditet dhe siguri për të gjithë banorët e bën këtë vend ideal për ju dhe familjen tuaj!
➡️ Banesa posedon këtë renditje:
?️Qëndrim ditor;
?‍?Kuzhinë, & tryezari;
?Tri dhoma gjumi;
? 2 Banjo;
? 2 Ballkona.
✔️ Një investim që ja vlen! ?
➡️ Për informata shtesë ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
? Adresa: Rruga e Gjinollve
(Banesat e Fitores, përball BonAmi Bar)
? Tel: +383 49 144 023
? Email: [email protected]
?Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO231
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 138 m2
  • Kati: 4