Biznesi në shitje Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për #shitje Biznesin i cili aktualisht funksionon si Bar - Piceri.
Lokali ndodhet te banesat e Fitores në një lokacion shumë të frekuentuar dhe të përshtatshëm për Gastronomi. 👌
➡️Biznesi është funksional me një klientelë të konsoliduar, është i paisur me invertarë i cili është pothuajse i ri dhe i posedon të gjitha paisjet që nevojiten duke e bërë më të thjeshtë dhe më të lehtë investimin tuaj.
Tjetër përparësi e këtij vendi është teraca dhe vendparkimi për vetura.🚘🌲
✔️ Një investim që ja vlen! 😁
➡️ Për informata shtesë ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
📍 Adresa: Rruga e Gjinollve
(Banesat e Fitores, përball BonAmi Bar)
📞 Tel: +383 49 144 023
📧 Email: [email protected]
📧Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO233
  • Lloji i Pronës: Lokale Afariste
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës