Banesë në Monopol City Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për #shitje banesën me sipërfaqe prej 139.9
m2 e cila gjindet në kompleksin Monopol City.
➡️ Banesa është e vendosur në një lagje të qetë dhe të sigurtë, duke ju ofruar një përjetim të pazakontë të qetësisë dhe komoditetit.
👉 Monopol City ju ofron mundësinë e marrjes së banesës të mobiluar me trendet e fundit dhe dizajnet më unike të kohës.
➡️Banesa posedon këtë renditje:
🛋️Qëndrim ditor
🍽️Tryezari
🪑 Kuzhinë
🛏️3 dhoma gjumi
🛁 2 Banjo
🗄️ Depo
🗄️Lavanderi
🪟 Ballkon
ℹ️Për informata shtesë, na vizitoni në zyret tona.
📍Rruga e Gjinollve, Gjilan (Banesat e Fitores, përballë BonAmi Bar)
📞+383 49 144 023
📧[email protected]
🌐https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO234
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 139.9 m2
  • Kati: 6