Banesë e projektuar për zyre Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"Aktive Real Estate" ofron për shitje banesën e cila është e desitunuar për zyre dhe ka sipërfaqe prej 30m2.📐 Ndodhet në katin e parë të banimit dhe gjindet përball Agmia Centër, afër Albi Mall në Gjilan.📍
➡Nëse jeni në kërkim të një lokali për ta shfrytëzuar si zyre, ky vend dhe kjo banesë është mundësi shumë e mirë për të mos vazhduar pegesat e qirasë në lokalin apo objektin ku jeni duke punuar.
✅Banesa shitet në gjendjen si duket në foto, posedon interierin i cili është i përshtatshëm dhe cilësorë ku ju mund të filloni menjë herë punën në biznesin tuaj.
✔️ Një investim që ja vlen! 😁
➡️ Për informata shtesë ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
📍 Adresa: Rruga e Gjinollve
(Banesat e Fitores, përball BonAmi Bar)
📞 Tel: +383 49 144 023
📧 Email: [email protected]
📧Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO236
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Sip. e brendshme: 30 m2
  • Kati: 3