Banesë në Monopol City Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për shitje banesën me sipërfaqe prej 79.20m2 e cila gjindet tek kompleksi Monopol City, Gjilan.
Me këste deri në 5 vite dhe 0% interes, kjo është një mundësi e jashtëzakonshme për të filluar jetën tuaj të ëndrrave.
Banesa ndodhet tek objekti B, Llamella C, kati i 3-të dhe ka këtë renditje:
- Qëndrim ditorë, tryezari, kuzhinë,
- Dy dhoma gjumi,
- Lavanderi,
- Depo
- Banjo,
- Terasë

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO40
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 57.90 m2
  • Sip. e brendshme: 57.90 m2