Banesë mbrapa Tregut të Gjelbër Shitur

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 90.82 m2 e cila gjendet mbrapa Tregut të Gjelbërt më saktësisht, Rruga Gjinolli, Gjilan.
Me një ndërtim cilësor, lokacion shumë të përshtatshëm dhe me pamje e cila të ofron ndriqim puthuajse gjat gjithë ditës, e bën edhe më të kompletuar këtë banesë.
Banesa ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditorë & Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi,
- Banjo & WC
- WC
- Ballkon.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO44
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 91 m2
  • Sip. e brendshme: 91 m2