Banesë në Monopol City Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për shitje banesën me sipërfaqe prej 64.90m2 e cila gjindet tek kompleksi Monopol City, Gjilan.
Banesa ndodhet tek objekti B, Llamella D, dhe ka këtë renditje:
- Qëndrim ditorë, tryezari, kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Depo
- Banjo,
- Terasë

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO47
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 64.90 m2