Welcome to Aktive Real Estate

Find Your Dream House

Why

Choose us

Vision

Active because real estate investments are assets that allow you to create a safe monthly income, it allows your investment to be worth more than what you paid for it, but above all, it gives you many options and solutions that you will use. depending on the situations that are aimed at generating a profit. "ACTIVE" will be the best advisor to all those who invest in IMPOWERMENT. That's why our mission is for "ACTIVE Real Estate" to be the safest address for all of you.

Purpose

Being trained for more than a year by local and international trainers has helped me a lot to acquire skills and techniques that will serve me a lot to provide you with a reliable source of information that will make it easier and safer investment in IMPOWERMENT.

Featured Properties

These are our featured properties

Price upon request For Sale
blog image

Tokë me sipërfaqe prej 14.74 ari, në Makresh.

Kjo parcelë ka sipërfaqe prej 14.74 ari. Gjendet në Makresh të Artanës të cilën mund ta bëni taujën me një cmim të arsyeshëm.

Price upon request For Sale
blog image

Banesë me sipërfaqe prej 143 m2

Nëse jeni duke kërkuar për një banesë me sipërfaqe të madhe, ndriqim natyral gjatë pjesës më të madhe të ditës, lokacion perfekt, pamje te shkëlqyer nga dy anët e rrugës, e mobiluar plotësisht me një standard dhe kualitet të lartë, atëherë kjo banesë duhet të jetë në listën tuaj të investimit. Banesa ka një sipërfaqe prej 143 m2, ndodhet në katin e katërt dhe ka këtë renditje: -Qëndrim ditorë & Kuzhinë, -Katër dhoma gjumi, -Dy banjo, -Dy ballkona, -Depo, -Garazhë.

Price upon request For Sale
blog image

Toka me sipërfaqe prej 5.35 ari në shitje.

Toka me sipërfaqe prej 535 m2, gjendet në lagjen Banja, rruga Vëllezërit Frashëri, Gjilan. Disa nga specifikat e tokës: -Pozitë shumë të mirë gjeografike në një zonë të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim. -Sipërfaqja prej 535 m2 të ofron mjaftueshëm opsione për të ndërtuar shtëpinë e ëndrrave tuaja. -Infrastrukturë të rregulluar. - Parku i ri i qytetit rreth 200m larg. -Shumë afër shkollës "Selami Hallaqi" -Qasje të shpejtë në rrugën qarkore.