Banesë afër Tregut të Gjelbër Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për #shitje banesën me sipërfaqe prej 91m2 e cila gjindet në Rrugën e Gjinollve afër Tregut të Gjelbër në Gjilan.
?Banesa ndodhet në njërin nga lokacionet më të kërkuara për banim, një tjetër avantazh i kësaj prone është aksesibiliteti në shum drejtime; ndodhet në qendër të qytetit, afër shkollës, qerdhës, tregut, sheshit, institucioneve publike etj.
✅ E ndërtuar me standarde të cilësisë së lartë për të garantuar komoditet dhe siguri për të gjithë banorët e bën këtë vend ideal për ju dhe familjen tuaj!
➡️ Banesa posedon këtë renditje:
?️Qëndrim ditor;
?‍?Kuzhinë, & tryezari;
?Dy dhoma gjumi;
? Banjo & WC;
? Ballkon.
✔️ Një investim që ja vlen! ?
➡️ Për informata shtesë ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
? Adresa: Rruga e Gjinollve
(Banesat e Fitores, përball BonAmi Bar)
? Tel: +383 49 144 023
? Email: [email protected]
?Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO229
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 91 m2
  • Kati: 5