Banesë te Agro Hermes Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"Aktive Real Estate" ofron për #shitje banesën me sipërfaqe prej 79m2 e cila gjindet ne kompleksin banesor "Agro Hermes" në Gjilan.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim me qasje të afërt me qendrën e qytetit, qendrat tregtare, qerdhen publike, shkollën dhe spitalin.?
➡️ Banesa posedon këtë renditje:
?️Qëndrim ditor & kuzhinë tryezari
? 2 Dhoma gjumi
? 1 Banjo
? 2 Ballkona
✔️ Një investim që ja vlen! ?
➡️ Për informata shtesë ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
? Adresa: Rruga e Gjinollve, Gjilan
? Tel: +383 49 144 023
? Email: [email protected]
?Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO232
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 79 m2
  • Kati: 3