Villa në Strazhë Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Villat ,,Tri Çikat e Uskanës“ ndodhen në Strazhë të Novobërdës, vetëm 7 kilometra larg qytetit të Gjilanit .📍 😍🔥✨
"AKTIVE Real Estate" ofron për #shitje disa tipe të villave me sipërfaqe të ndryshme, duke filluar prej 84m2 dhe sipërfaqe të tokës duke filluar nga 300m2.
⛺️ Nëse jeni duke kërkuar një vend ideal ku mund të shijoni pamjet fantastike, privatësinë dhe qetësinë për të kaluar një vikend të pa harruar me familjen apo shoqërinë, ky vend dhe këto villa janë opsioni më i mirë që mund ta keni menduar ndonjë herë. 🏠
VIllat janë të ndërtuara nga druri dhe përmbajnë një standard dhe kualitet të lartë të ndërtimint. Shiten me qelësa në dorë dhe janë të gatshme për bainim.👌
➡️VIllat kanë këtë renditje:
🛋️Qëndrim ditor & kuzhinë tryezari
🛌 3 Dhoma gjumi
🛁 Banjo
🪟 Ballkon
🗄️ Depo,
✔️ Një investim që ja vlen! 😁
➡️ Për informata shtesë ju lutem të na vizitoni në zyret tona në Gjilan.
📍 Adresa: Rruga e Gjinollve, Gjilan
📞 Tel: +383 49 144 023
📧 Email: [email protected]
📧Web: https://aktive-rks.com/

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO235
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 84 m2
  • Sip. Toke: 300 m2