Banesë me sipërfaqe prej 143 m2 For Sale

Price upon request

Description

Nëse jeni duke kërkuar për një banesë me sipërfaqe të madhe, ndriqim natyral gjatë pjesës më të madhe të ditës, lokacion perfekt, pamje te shkëlqyer nga dy anët e rrugës, e mobiluar plotësisht me një standard dhe kualitet të lartë, atëherë kjo banesë duhet të jetë në listën tuaj të investimit.
Banesa ka një sipërfaqe prej 143 m2, ndodhet në katin e katërt dhe ka këtë renditje:
-Qëndrim ditorë & Kuzhinë,
-Katër dhoma gjumi,
-Dy banjo,
-Dy ballkona,
-Depo,
-Garazhë.

Property details
  • Property ID: PRO4
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Used
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • Baths: 2
  • Interior area: 143 m2
  • Floor: 4