Banesë afër Teatrit të Qytetit Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

"AKTIVE Real Estate" ofron për #shitje banesën me sipërfaqe prej 126m2 e cila gjindet afër teatrit të qytetit në Gjilan.
📍Banesa ndodhet në njërin nga lokacionet më të kërkuara për banim, një tjetër avantazh i kësaj prone është aksesibiliteti në shum drejtime; ndodhet në qendër të qytetit, afër shkollës, qerdhës, tregut, sheshit, institucioneve publike etj.
✅ E ndërtuar me standarde të cilësisë së lartë për të garantuar komoditet dhe siguri për të gjithë banorët e bën këtë vend ideal për ju dhe familjen tuaj!
➡️ Banesa posedon këtë renditje:
🛋️Qëndrim ditor;
👩‍🍳Kuzhinë, & tryezari;
🛌Tri dhoma gjumi;
🛁 2 Banjo & WC;
🚪Depo;
🏚 Ballkon.
✔️ Një investim që ja vlen! 😁

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO223
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 126 m2